O mnie

kasiaZ wykształcenia magister biotechnologii. Były „człowiek korporacji” i wieloletni przedsiębiorca.Podróże z duszą to jej pasja, a poznawanie odległych kultur to niewyczerpane źródło inspiracji. Zakochana w ludziach, smakach, dźwiękach i zapachach Azji. Ze wszystkich życiowych umiejętności najbardziej ceni uważność, dzięki której odkryła swoją życiową niszę. Kreatywna, sumienna i uparta w dążeniu do obranego celu jak przystało na zodiakalnego Koziorożca. Miłośniczka gór i tańca 5 rytmów. Odważna marzycielka, dla której radość z realizacji marzenia jest za każdym razem czymś odświętnym i bezcennym. Wyznawczyni maksymy, iż zawsze jest czas by stworzyć nową, lepszą historię dla siebie.

„Botanika Duszy zrodziła się z mojego marzenia na powstanie miejsca, które będzie łączyło herbaciarnie, kawiarnie, miejsce do posiedzenia, zrelaksowania się. Jest to zainspirowane ziołami, naparami ziołowymi, zdrowym trybem życia. Wszystko połączone jest ze sklepem zielarskim. Zależało mi na tym aby połączyć te dwie rzeczy w jedną spójną całość”

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij