Manayupa Desmodium molliculum cudowny detoks organizmu

0

W języku quechua nazwa zioła brzmi „runa mana yupana”, co oznacza: „jej właściwości są niezliczone”. Znana i ceniona jak skarb już z czasów Imperium Inków.

Moc uzdrawiania:

  • peruwiańskie zioło występujące w niektórych tylko obszarach Andów detoksykujące, odtruwające organizm
  • środek oczyszczający organizm z toksyn i chemikaliów, przede wszystkim oczyszcza drogi moczowe i tkankę wątrobową
  • działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalne, dzięki czemu manayupa jest pomocna w stanach zapalenia wątroby, woreczka żółciowego, żołądka, nerek, dróg moczowych i rodnych.
  • tonizuje układ nerwowy
  • działa ochronnie na śluzówkę dróg pokarmowych oraz reguluje wydzielanie kwasu żołądkowego przy nadkwaśności.
  • przyspiesza spalanie tłuszczy
  • wykazuje także właściwości spazmolityczne (uwalniające mięśnie gładkie), przeciwbólowe, przeciwnerwicowe, antyhistaminowe, antyastmatyczne i antyalergiczne. Stosowana jest przy bolesnych menstruacjach.
  • przyspiesza proces zabliźniania i gojenia się ran, może też służyć do ich przemywania i kąpieli.

Dla dociekliwych, którzy chcą wiedzieć skąd ta pewność o tak wszechstronnym działaniu detoksykującym Manayupi informujemy, iż roślina ta bogata jest we

flawonoidy, saponiny i glikozydy. Zidentyfikowano w niej również: astragalinę, beta- fenyloetylaminę, kosmozynę, cyjanidyno-3-o-soforozyd, dehydrosojasaponinę I, hordeninę, pelargonidyno-3-o-ramnozyd, salsolinę, sojasaponinę I, sojasaponinę II, sojasaponinę III, tektorigeninę, tetrahydroizochinoliny, saponiny triterpenowe i tyraminę jak również taniny i sole mineralne, głównie wapnia i glinu.

Share.

About Author

Leave A Reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij