Inspiracje

„ Inspiracje są cenne bo inspirują. Do innego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość, do zmiany swoich przekonań i zachowań, do śmiechu i dystansu do tego, co wydaje się bardzo poważne, a w rzeczywistości takie nie jest. Pomagają wyjść z rutyny. Naprowadzają na nowe tory myślowe. Inspiracje uczą innego patrzenia na świat, dają nowy obraz rzeczywistości…A to może być początek wielkich zmian w Twoim życiu. Problemy to okazje w przebraniu. To okazje do wyjścia poza prozę swojego życia. Ale żeby to w ogóle zauważyć, potrzebna jest uważność. A uważność to refleksja.”

                                                                                                                 Pełna MOC życia Jacek Walkiewicz

 

To słowa jednego z moich osobistych życiowych inspiratorów, którego cenię szczególnie, bowiem odnajduję w nim pokrewną duszę. A inspiracji dla siebie można szukać wszędzie: w książkach, spotkaniach z drugim człowiekiem, w piosence, w przyrodzie i w podróżach, szczególnie w tych dalekich do odmiennych kultur. Czasami jedno usłyszane zdanie lub przeczytane w losowo otworzonej książce ma tak olbrzymią moc ,że jest początkiem nowej drogi w naszym życiu. To także wskazówki i „pilnowacze” aby zawsze podążać w dobrym kierunku , aby nie zapominać o naszej misji i postanowieniach, które powzięliśmy, bo są zgodne z tym co mówi nasze serce.

Będę się z Wami dzielić tym co mnie inspiruje mając nadzieję, że i Wy znajdziecie w tym iskierkę mocy dla siebie. Otwieram „Inspirownik .”

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij